Online Intergroup : Alcoholics Anonymous
Angielski   
Biuro Sluzby Krajowej AA W Polsce
Skrytha Pocztowa 243, Warszawa, 00-950, Polska; 48 22 828 - 0494;
www.aa.org.pl
aa2aapl

Jesteśmy zamkniętym mityngiem online w Polsce. Mityng jest prowadzony w języku polskim. Posty w formie maili są czytane tylko przez członków grupy. Każdy, kto ma problem z alkoholem i szczerą chęć zaprzestania picia może zostać członkiem grupy. Nikogo nie odrzucamy. Naszym podstawowym celem jest trwać w trzeźwości i pomagać innym alkoholikom w jej osiągnięciu. Nasza grupa pracuje na 12 Krokach AA, tzn. dzielimy się doświadczeniem, siłą i nadzieją, jak udało się nam przestać pić. Fundamentem grupy jest 12 Tradycji AA, sugestie które pomagają nam spełnić nasze najważniejsze zadanie: nieść posłanie innym alkoholikom, którzy wciąż jeszcze cierpią. Na naszej stronie znajduje sie też mityng otwarty -- informacyjny, gdzie więcej można się dowiedzieć o chorobie i funkcjonowaniu AA. W otwartym mityngu może pisać każdy, kto ma w jakiś sposób problem z alkoholem --  np. osoby współuzależnione,  DDA... . Zapraszamy serdecznie.

zapisy i kontakt pod www.aa2aapl.strefa.pl lub emailem
piotr.aa@aa2aapl.strefa.pl

 

AA 24 Godziny

AA 24 Godziny -- jestesmy internetowa, polskojezyczna grupa AA dzialajaca na zasadzie mityngu zamknietego. Dzielimy sie wzajemnie swoimi doswiadczeniami poprzez poczte elektroniczna. Poruszamy tematy zwiazane z zyciem we Wspólnocie AA, oraz tematy zwiazane z 12 krokami i tradycjami AA... mowiac o sobie . Nasz mityg trwa 24 godziny na dobe.Spotykamy sie takze raz w tygodniu w soboty na mityngu online na naszym chacie. Raz na miesiac z posrod nas wybierany jest prowadzacy nasze spotkanie, ktory czuwa nad przebiegiem mityngu, oraz podaje tematy do dyskusji. Do omawiania spraw dotyczacych naszej grupy "AA 24 Godziny" tj. sluzb, spraw organizacyjnych i ewentualnych propozycji, sluzy chat naszej grupy "AA 24 Godziny" na serwerze Yahoo, ktory sluzy nam takze jako kafejkaa do pogawedek nie zwiazanych z tematem mityngu.

kontakt z grupa: AA_24godziny-owner@yahoogroups.com
subskrybcja : AA_24godziny-subscribe@yahoogroups.com

 

Lilijki - grupa kobieca

Lilijki - jestesmy wirtualna, polskojezyczna, kobieca grupa trzezwiejacych alkoholiczek. Dzielimy sie swoim doswiadczeniem, wiara, nadzieja i codziennym zyciem.

Strona www: http://health.groups.yahoo.com/group/lilijki/
Subskrypcja: lilijki-owner@yahoogroups.com
Kontakt: jadwigasw@wp.pl, lilawysinski@webtv.net

Anonymity & Privacy | Contact Us
Alcoholics Anonymous, A.A., The Big Book, and Box 4-5-9 are registered trademarks
or service marks of A.A. World Services, Inc. The Grapevine, A.A. Grapevine, GV, and Box 1980
are registered trademarks or service marks of The A.A. Grapevine, Inc.